Sereno Fenn'a 4/9, 31-143, Kraków
509-241-459, 693-025-046
zwiedzaniekrakowa@gmail.com

Gra hotelowa

Gra hotelowa to szcególna gra miejska wyróżniająca się tym, że całość zabawy toczy się na terenie jednego hotelu/obiektu, z wykorzystaniem jego infrastruktury. Zależnie od potrzeb może to być zagadka kryminalna, poszukiwanie ukrytego obiektu, lub luźno związana seria konkurencji. Zespoły graczy rywalizują ze sobą o zwycięstwo i nagrodę gromadząc punkty.

 

gra miejska - gra hotelowa - spotkanie z pisarzem w hotelowej palarni

Niezależnie od wybranego scenariusza gracze mają okazję odkryć odwiedzany przez siebie hotel na nowo. Mogą poznać jego zakamarki oraz napotkać na jego terenie niezwykłe postacie. Przykładowym scenariuszem może być zagadka kryminalna, w której podejrzani to animatorzy wcielający się w postacie gości hotelowych. Korzystają oni z infrastruktury takiej jak hotelowy bar, basen, sala konferencyjna itp. dzięki czemu zwiększa realizm scenariusza. Dodatkowo łatwość poruszania się pomiędzy lokacjami sprzyja dokładności śledztwa i pozwala graczom lepiej wczuć się w fabułę gry.
 

gra miejska - gra hotelowa - lekcja kaligrafii

Ten typ gry jest idealnym rozwiązaniem w wypadku imprez wyjazdowych,  odbywających się w miejscowościach gdzie wyjście na miasto nie jest dla uczestników szczególnie atrakcyjne. Stanowi też dobrą alternatywę dla standardowych gier miejskich w miesiącach zimowych. Eksploracja przestrzeni miejskiej potrafi być wtedy wyczerpująca nawet dla wytrwałych, a warunki pogodowe przekreślają aktywności na świeżym powietrzu. Tymczasem gra miejska na terenie hotelu pozwala zachować wszelkie atuty zabawy w terenie jednocześnie eliminując jej negatywy. 
 
Realizujemy gry hotelowe zarówno na terenie Krakowa, jak i z dojazdem w obrębie województwa małopolskiego. Mamy na koncie realizacje przeprowadzone m.in. w Nowym Sączu, Bukowinie i Muszynie.