Sereno Fenn'a 4/9, 31-143, Kraków
509-241-459, 693-025-046
zwiedzaniekrakowa@gmail.com

Gra hotelowa

Rodzaj gry wyróżniający się tym, że całość zabawy toczy się na terenie jednego hotelu/obiektu, z wykorzystaniem jego infrastruktury. Zależnie od preferencji może to być zagadka kryminalna, poszukiwanie ukrytego obiektu, lub luźno związana seria konkurencji, w których zespoły graczy rywalizują (patrz inne rodzaje naszych gier), lub dowolna mieszanka tych konwencji.

 

Niezależnie od wybranego scenariusza gracze mają okazję odkryć odwiedzany przez siebie hotel na nowo, poznać jego zakamarki oraz napotkać na jego terenie niezwykłe postacie. Przykładowym scenariuszem może być zagadka kryminalna, w której podejrzani to animatorzy wcielający się w postacie gości hotelowych korzystających z infrastruktury takiej jak hotelowy bar, basen, sala konferencyjna itp. Łatwość poruszania się pomiędzy lokacjami sprzyja dogłębności śledztwa.
 

Ten typ gry jest idealnym rozwiązaniem w wypadku imprez wyjazdowych,  odbywających się w miejscowościach gdzie wyjście na miasto nie jest dla uczestników szczególnie atrakcyjne. Stanowi też dobrą alternatywę dla standardowych gier miejskich w miesiącach zimowych, kiedy eksploracja przestrzeni miejskiej potrafi być wyczerpująca nawet dla najwytrwalszych, a warunki pogodowe przekreślają większość aktywności na świeżym powietrzu. 
 
Realizujemy gry hotelowe zarówno na terenie Krakowa, jak i z dojazdem w obrębie województwa małopolskiego. Mamy na koncie realizacje przeprowadzone m.in. w Nowym Sączu, Bukowinie i Muszynie.